نرم افزار بایگانی عکس ، فیلم ، متن و صوت / رایگان

برای همه اتفاق افتاده که نیاز به اطلاعاتی داشته باشیم و زمان زیادی را صرف جستجو برای دسترسی به آن کنیم .با توجه به تنوع فایل های کامپیوتری ، دسته بندی و مدیریت آنها کار زمان بر و مشکلی خواهد بود.از طرفی در پروژه های بزرگ ، مدیریت فایل ها و اسناد زمان بر و حساس خواهد بود.همچنین برخی مواقع نیاز به دسترسی به اطلاعاتی داریم که در سال های گذشته ذخیره شده و آدرس فایل را فراموش کرده ایم.

نرم افزار کلکسیون « نسخه 1 » این نیاز ها را برآورده می کند و  صرفه جویی در زمان را به ارمغان می آورد.امیدواریم این نرم افزار در راه تسهیل فعالیت ها  به شما کاربر گرامی کمک شایانی را ارائه دهد.

 

موارد استفاده نرم افزار بایگانی:

مدیریت تصاویر ، فیلم ها ، متون و صوت در ادارات و ارگان ها

آتلیه عکاسی و فیلم

استودیوی  صدا

مدیریت فیلم ها و سکانس ها در فیلم سازی ، مستند سازی ، تولید انیمیشن و..

دفاتر روزنامه و نشریات ، طراحان سايت و طراحان گرافيك

پروژه های دانشجویی

———————————–

رویکرد کلی نرم افزار به این صورت است که فایل های مورد نظر را در قالب های متفاوت دریافت کرده و با توجه به موضوع و تاریخ ، آنها را در پوشه ای که بصورت پیشفرض در مسیر “C:\Archive”  می باشد ذخیره سازی می کند.

جهت تسهیل در ثبت اطلاعات ، نرم افزار کلکسیون این امکان را فراهم کرده که با راست کلیک کردن بر روی پوشه مورد نظر در کامپیوتر منویی با عنوان “Add To Fater Archive” ایجاد شده که با انتخاب این گزینه تمام محتویات آن پوشه دسته بندی شده و برای آرشیو شدن به نرم افزار کلکسیون ارسال خواهد شد.

لطفا جهت ارتقای سطح کیفی این نرم افزار و رفع نیاز های تخصصیتان ، ما را از نظرات و پیشنهادات سازنده خود بهره مند سازید

دانلود آموزش

دانلود نرم افزار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا